Польща закрила своє консульство в Донецьку

  Міністерство закордонних справ Польщі прийняло рішення тимчасово припинити діяльність відкритого у квітні консульства в Донецьку і в черговий раз закликало поляків терміново покинути території трьох східних областей України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби польського МЗС, пише УНІАН.


  "У зв'язку з непередбачуваністю подальшого розвитку ситуації з безпекою на частині території України, зокрема, в Донецькій, Запорізькій та Луганській областях, міністерство закордонних справ в черговий раз закликає польських громадян, які там перебувають, негайно виїхати звідти", - сказано в повідомленні.

  У польському МЗС зазначили, що функції донецького консульства буде виконувати консульське представництво Польщі в Харкові.

  Вчора глава польського МЗС Радослав Сікорський заявив про загрозу для польських консульств в Україні з боку проросійських сепаратистів, які діють у східних регіонах України. В кінці травня МЗС Польщі заявило про реальну загрозу для життя поляків, які перебувають у Донецькій та Луганській областях, і зазначило, що у подальшому рекомендує утриматися від поїздок у Харківську, Дніпропетровську і Запорізьку області, а також в Одесу.

  У березні Польща закрила роботу консульства в Севастополі після погроз його співробітникам.
  Попередній матеріал
  Росія має вирішальну роль у занепаді світової демократії - Freedom House
  Наступний матеріал
  Суддя, який випустив Лозінського, вів справу Чорновола і забирав права у автомайданівців