zik.ua

Положення про особливий порядок самоврядування на Донбасі можна перенести з проекту змін до Конституції щодо децентралізації до проекту судової реформи - нардеп

  Положення про особливий порядок місцевого самоврядування в деяких районах Донецької та Луганської областей може бути перенесене з проекту змін до Конституції України щодо децентралізації у проект змін до Основного закону щодо судової реформи.

  Про це заявив перший заступник керівника фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко, передає агентство "Інтерфакс-Україна".

  "Я розумію всю складність знайти 300 голосів з урахуванням пункту 18 перехідних положень проекту (де йде посилання на закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей). Думаю, компромісним варіантом може стати перенесення цього дискусійного пункту в іншу частину змін щодо недоторканності (або, як її ще називають, щодо судової частини). А за децентралізацію, яка не викликає питань, і під яку в залі ми точно знайдемо 300 голосів, проголосувати у грудні. Тоді через два роки ми матимемо ще одні місцеві вибори", - заявив Кононенко.

  Нагадаємо, Венеціанська комісія надала остаточний висновок про зміни до Конституції щодо правосуддя в жовтні цього року.

  Попередній матеріал
  У Парижі вшанували жертв Голодомору і загиблих героїв Євромайдану й АТО
  Наступний матеріал
  Генпрокуратура звернулася до вишів із вимогою відрахувати студентів, які вступили за підробленими сертифікатами ЗНО