5.ua

Полоненим спецназівцям РФ можуть дозволити поспілкуватися з представниками ОБСЄ та родичами

  Україна готова організувати спілкування представників ОБСЄ із затриманими під Щастям на Луганщині двома російськими військовими.

  Про таке на брифінгу в Києві заявив радник голови СБУ Маркіян Лубківський, передає УНІАН.

  Як він зазначив, українська сторона готова надати можливість родичам затриманих росіян поспілкуватися з ними. “У них буде можливість поспілкуватися з родичами, близькими - ми створимо ці можливі умови”, - цитує інформагенція Лубківського

  Окрім того, він додав, що про обмін затриманих зараз не йдеться та назвав фейковими інформаційні блоки, які вкидає в інтернет російська сторона, про те, що начебто затримані насправді перебувають у себе вдома.

  “Нам створюють фейки, що ці люди начебто повернулися додому. Вони не повернулися, вони перебувають тут”, - наголосив радник голови СБУ.

  Він підкреслив, що затримані є громадянами Росії. “Я хотів би рішуче спростувати чутки щодо цих громадян, що вони громадяни України. Ми абсолютно впевнені і заявляємо про те, що мова йде про громадян Російської Федерації та військових РФ”, - сказав Лубківський.

  Нагадаємо, в суботу, 16 травня, під час штурму українських позицій в місті Щастя Луганської області в полон потрапили двоє спецназівців ГРУ ЗС Російської Федерації. Вони були задурманені пропагандою про те, що у полонених виймають органи, тому просили оперувати їхні поранення без наркозу.

  Попередній матеріал
  ЄС ухвалить місію зі знищення контрабандистських мігрантських суден
  Наступний матеріал
  На вихідних бойовики активізувалися поблизу Авдіївки

  Взяті у полон поранені російські спецназівці були покинуті своїми поплічниками

  У Генштабі сьогодні обіцяють показати полонених російських спецназівців

  Двоє затриманих на Луганщині спецназівців ГРУ ЗС Росії завтра зустрінуться зі ЗМІ – штаб АТО

  США вітають хороше поводження із захопленими на Луганщині полоненими спецназівцями РФ - Нуланд