фото "Азов" / Facebook

Полк "Азов" оприлюднив інформацію про походження своїх бійців

  Кадрова служба полку "Азов" зробила аналіз територіального походження своїх бійців. Отримані результати здивували усіх.

  "Азов" позиціонує себе, як полк націоналістичного спрямування, пише прес-служба полку. Через це російські ЗМІ більшість своїх випадів проти "азовців" прив’язувала до їхнього начебто суто галицького походження, які начебто виступають проти "русского языка" та "всего восточного".

  Статистика виявила, що "Азов" не тільки всеукраїнським полк, а й значною мірою саме східноукраїнський - вихідці з цих регіонів (30,5%). Рівне кількість добровольців походить із Північної ( 29,9% ) та Західної ( 27,8% ) України. Південь (11,8%) дав кожного 10-го бійця.

  Полк "Азов" було сформовано на базі "Чорного корпусу" – партизанського загону, що розпочав свою діяльність у березні 2014 р. і складався виключно з представників Східних областей України. Партизанський загін, з якого утворили батальйон, а у вересні полк – поповнився за рахунок вихідців з усіх інших територій держави. "Сухі цифри показали, що сьогодні твориться нова Україна і нова спільнота пасионаріїв, з тих, хто не дивлячись на мову чи походження зі "змоскальщених регіонів" взяли до рук зброю і проливають кров за Незалежність нашої Батьківщини", – підсумували в "Азові". "Очевидно, на прикладі "Азова" і будується оголошений принцип "єдиної країни". Полюси зникають, і це яскраво демонструють цифри".

  Надалі у полку обіцяють оприлюднити результати мовного питання у полку, які ще більше здивують російську пропаганду і змінять уявлення українців про сучасних націоналістів.

  Попередній матеріал
  Естонія чекає від Ризького саміту конкретної підтримки Києва
  Наступний матеріал
  Словацькі капелани передали 43 тис. євро допомоги жителям Донбасу

  Бійці АТО на Луганщині одягнули вишиванки

  Ситуація на Донецькому напрямку ускладнюється, обстріл ведеться з важких мінометів і танків

  Безпілотники ОБСЄ виявили ракетну систему бойовиків біля Маріуполя

  Терористи продовжують обстрілювати населені пункти на підконтрольній їм території – сектор "М"