5.ua

Поїзди Укрзалізниці їдуть в обхід Слов'янська та Краматорська

  Державна адміністрація залізничного транспорту України (Укрзалізниця) уточнила маршрут курсування 17 пар пасажирських поїздів у внутрішньому й міжнародному сполученнях через Краматорськ і Слов'янськ, продаж на які був раніше скасований у зв'язку з несанкціонованим перекриттям руху поїздів терористами на двох ділянках Донецької залізниці. Про це повідомили в прес-службі відомства.


  Згідно з повідомленням, 17 пар поїздів курсуватимуть за зміненим маршрутом через ділянку "Красноармійськ - Павлоград – Лозова", а продаж квитків на поїзди зі станцій, які вони не проходитимуть, скасовано до введення нового графіка руху.

  Як уточнили у прес-службі Укрзалізниці, деякі поїзди курсують за заданими маршрутами згідно з графіком, а деякі прибувають на станції призначення із запізненням, максимальна затримка поїздів у напрямку зі сходу України становить до чотирьох годин.

  "Усім пасажирам, які звернулися до залізничних кас із приводу повернення проїзних документів на поїзди, які змінили маршрут прямування, виплата здійснюється в повному обсязі без утримання комісійних зборів. Повернення посадочних документів, оформлених через Інтернет, та електронних проїзних документів здійснюється тільки в квиткових касах", - підкреслили в прес-службі.

  Крім того, також було припинено рух приміських поїздів на ділянці від Донецька до станції Лозова Південної залізниці. Так, 4 травня з 52 приміських поїздів було скасовано 33 поїзди і 19 поїздів змінили маршрути проходження. 5 травня з 52 приміських поїздів - 34 поїзди було скасовано і 18 поїздів змінили маршрути курсування.

  Укрзалізниця просить своїх пасажирів при плануванні поїздки залізничним транспортом звертатися за уточнюючою інформацією до залізничних кас і довідкових служб вокзалів, а також стежити за оголошеннями на вокзалах і станціях", - зазначили в прес-службі.
  Попередній матеріал
  У Вінниці формують добровольчий патрульний батальйон міліції
  Наступний матеріал
  45 осіб вважаються зниклими безвісти після трагічних подій в Одесі