5.ua

Події на Донеччині: хроніка дня

  Донеччина в облозі сепаратистів. Озброєні заколотники грабують автівки з провіантом для дітей,  погрожують українським військовим та в ультимативній формі вимагають від мерів міст покинути посади.

  Напружена ситуація у Слов'янську. За словами мера міста Нелі Штепи, у руках бойовиків понад тисяча автоматів і 100 гранатометів. Сепаратисти грабують машини, які везуть провіант до дитячих закладів. На в'їздах до міста вони встановили сім блокпостів. Уночі на одному з них була стрілянина.

  У донецькому селищі Ялта - понад сотня озброєних чоловіків прийшли до полігона, де зараз відбуваються навчання військових південно-оперативного командування. Бойовики змушували армійців скласти зброю. Утім, щойно вгледіли у небі гелікоптери, забралися геть.

  У Горлівці заколотники й надалі утримують будівлі виконкому та міліції. За словами мера, його сепаратисти змушують піти з посади.

  Десятий день в облозі сепаратистів Донецька обласна адміністрація. Тож її голова - мусив проводити нараду з мерами міст на околицях Донецька. Вирішили - створити координаційну раду, яка займеться питаннями життєдіяльності регіону.

  Попри неспокійну ситуацію, на четвер у Донецьку запланували мітинг за неподільність України. Очікують, що участь у ньому візьмуть до десяти тисяч людей.

  Попередній матеріал
  Жертв і поранених з боку українських військовослужбовців у Краматорську немає
  Наступний матеріал
  Запорізька прокуратура підозрює голову облради у організації розгону місцевого Майдану