Поблизу Слов'янська розпочалися роботи з відновлення українського телеефіру

  На горі Карачун поблизу Слов'янська розпочалися роботи з відновлення українського телеефіру. Військові надали польову вежу, на якій фахівці змонтують передавачі.

  За їхніми словами, ефір українських каналів на північ Донеччини повністю відновити не вдасться, але Слов'янськ, Краматорськ та Артемівськ уже від початку травня побачать українське телебачення.

  Одночасно демонтують залишки старої вежі, яку зруйнували під час бойових дій минулого літа. Працівники передавального центру згадують:  поміж собою називали її "годувальниця", оскільки вона давала їм не тільки ефір, а й роботу.

  Телевежу на горі Карачун збудували 1980 року. Як і кожній аналогічній конструкції, їй був наданий інвентарний номер – 2014.  Збіг обставин це, чи містика, але саме у 2014 році терористи підірвали цю вежу.

  Працівники телецентру згадують події 17 квітня торік, коли станцію захопили бойовики Гіркіна. Їхньою метою було поширення російської пропаганди, розповідає Тетяна Чорногод, яка вже 25 років працює на цій телестанції.

  Нині захопити Карачун буде не так легко. Телецентр охороняє спецпідрозділ Нацгвардії. Бійці кажуть, що навіть тут, у нинішньому тилу, не припиняються спроби знищити стратегічний об'єкт.

  Під час воєнних дій навколо телецентру загинуло більше 20 українців.

  Більше - в сюжеті "5 каналу", Дмитро Мороз, Віктор Прокопенко

  Попередній матеріал
  На Київщині згорів пост ДАІ
  Наступний матеріал
  Гривня впала на міжбанку до 22,80 за у.о.

  Дівчинка зі Слов'янська заспівала пісню українським бійцям: "Перемагай і повертайся додому"

  Нацрада з питань телебачення і радіомовлення безсильна в боротьбі з російською пропагандою – Артеменко

  У Криму українські канали мають працювати з двома різними цільовими аудиторіями – секретар Нацради телерадіомовлення

  В Донецьку відновлено мовлення українських телеканалів - Стець