Після півночі бойовики припинили вогонь - прес-центр АТО

  Після півночі бойовики не відкривали вогонь по позиціях сил антитерористичної операції.

  Про це у 5 січня повідомляє прес-центр АТО.

  Зокрема зазначається, що ніч у зоні проведення антитерористичної операції пройшла відносно спокійно. Починаючи з 00 годин 20 хвилин на Донбасі не прозвучало жодного пострілу. До цього часу незаконні збройні формування 10 разів вдавалися до провокацій і відкривали вогонь по позиціях українських військових використовуючи різні види озброєння у тому числі й артилерію.

  Із стрілецької зброї, крупнокаліберного кулемета та гранатометів бойовики 5 разів обстріляли населений пункт Піски, поблизу Донецька. Обстрілу із стрілецької зброї зазнали наші військові на блок-посту неподалік населеного пункту Новотошківське, а мінометного обстрілу – позиції на околицях Орлово-Іванівки.

  Опівночі впродовж години незаконні збройні формування тричі обстріляли українських військових застосовуючи артилерійські системи. Терористи вели артилерійський вогонь поблизу населених пунктів Рідкодуб та двічі Малоорлівка.

  "Українські військовослужбовці контролюють ситуацію на лінії розмежування і проводять планові заходи відновлення боєздатності", - зазначають у прес-центрі.

  Попередній матеріал
  Світові ціни на нафту продовжують знижуватися
  Наступний матеріал
  У Києві посилено контроль використання бюджетних коштів у навчальних закладах

  Сьогодні сили АТО зазнали 9 обстрілів з боку путінських терористів

  Путінські банди знову обстрілюють Україну з артилерії і "Градів" - МЗС

  Ще одна доба АТО – бої на лінії фронту та на окупованих територіях посилюються

  Турчинов сьогодні працює в зоні АТО