Мінськ_21 5.ua

Після завершення переговорів у Мінську дипломати зустрілися з представниками "ДНР" та "ЛНР"

  У Мінську завершилося засідання Тристоронньої контактної групи, після чого її учасники зустрілися з представниками терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР".

  Як повідомляє "5 канал" з посиланням на МЗС Білорусі, переговори проходили в закритому для преси режимі. Також учасники переговорного процесу озвучили пропозицію продовжити роботу Контактної групи на добу.

  Раніше повідомлялося, що на засіданні обговорюватимуть ситуацію у Широкиному та відведення танків і озброєння малого калібру. Координатори 4-х робочих підгруп, які зустрічалися до засідання контактної групи, обговорили безпекові, економічні, політичні та гуманітарні питання.

  Після засідання Тристоронньої групи учасники продовжили працювати з представниками "ЛНР" та "ДНР". Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

  Нагадаємо, 21 липня члени Тристоронньої контактної групи підготували текст угоди про відведення на Донбасі танків та артилерії калібром до 100 міліметрів. Голова ОБСЄ Івіца Дачич, який брав участь у зібранні, наголосив: "Необхідно повністю припинити вогонь, поважати припинення вогню. Треба виробити умови, з якими будуть згодні і Київ, і Донбас".

  Попередній матеріал
  З огляду на єдине координування, логічно, що передові позиції на Донбасі утримують ЗСУ – офіцер
  Наступний матеріал
  На Львівщині взяли під варту начальника виправної колонії, що попався на хабарі