5 канал

Після нового року ситуація у зоні АТО загострилася - ОБСЄ

  Спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ констатують зростання напруженості на лінії зіткнення на Донбасі в січні після відносного затишшя перед новорічними святами.

  "Ситуація до нового року заспокоїлася, а після нового року загострилася. З початку нового року ми помітили відносне зростання напруженості в так званих гарячих точках, які знаходяться на півдні Донецької області, в трикутнику Комінтернове-Октябрь-Павлопіль. Також відносне зростання напруженості ми побачили в Зайцевому", - повідомив перший заступник глави місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг.

  Він зазначив, що останнім часом зросла кількість інцидентів з обмеженням свободи пересування спостерігачів ОБСЄ, велика частина з яких відбувалася на території так званої "ДНР".

  "Хотілося б відзначити, що кількість випадків обмеження свободи пересування спостерігачів СММ, а також фактів перешкоджання їх діяльності значно зросла. У період з 5 по 11 січня ми відзначили 22 інциденти, 20 з яких мали місце на території, яку тимчасово не контролює Україна, і два - на території, підконтрольній уряду. Відносно всіх цих випадків Спільний центр з контролю і координації веде розслідування ", - сказав Хуг.

  Нагадаємо, як повідомляли у місії ОБСЄ раніше, Маріупольський напрямок найгарячіший на мапі АТО.

  Попередній матеріал
  Російський журналіст отримав політичний притулок в Україні
  Наступний матеріал
  Посадовці житомирського держпідприємства розікрали більше 6,5 млн грн на запчастинах для військової техніки