5.ua

Після диверсії біля київської телевежі, телевізійне мовлення відновлено

  Після спроби диверсії на київській телевежі та подолання пожежі, телевізійне мовлення відновлено у повному обсязі.
  Про це на своїй сторінці Facebook заявила заступник секретаря РНБО України Вікторія Сюмар.

  При тому Сюмар припустила, що підпал тунелів з телевізійними комунікаційними кабелями є справою рук російських диверсантів, які не змогли потрапити безпосередньо у приміщення Національної телекомпанії та здійснили підпал через технічні колодці.

  "Логіка російських спецслужб досі базується на вченні Леніна про першочергові "пошту, телефон, телеграф". Ще вчора правоохоронні структури взяли під посилену охорону телевишку та інші об'єкти критичної інфраструктури в Києві. На територію "карандаша" на Сирці диверсантам потрапити не вдалося. Тому, за попередніми даними, підпалили кабелі в колодязі, доступ до якого є з вулиці, кинувши всередину запалювальну суміш. Знають про такі колодязі тільки профі... Класична диверсія", - впевнена Сюмар.

  Втім, за її словами, рятівники спрацювали щвидко і технічні служби вже відновили телевізійне мовлення у повному обсязі.

  "За кілька годин локалізували пожежу та відновили мовлення телеканалів. Всі вже в ефірі", - написала ВікторіЯ Сюмар на своїй сторінці у Facebook.

  Раніше повідомлялось,що 9 травня, близько 4.00 ранку сталося загоряння кабелів у тунелях між київською телевежею і приміщенням Національної телерадіокомпанії України через підпал їх поки що невстановленим  злочинцем.

  Попередній матеріал
  На Одещині стріляли в депутата - він у реанімації
  Наступний матеріал
  МЗС: ОБСЄ не вимагає від України припинення антитерористичної операції