5.ua

Підсумки дня на Донеччині

  Маріуполь повністю під контролем влади – заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. На під'їздах до міста і в центрі сконцентрована військова техніка Збройних сил України.


  Під час проведення АТО постраждали 10-ро сепаратистів. За інформацією місцевих медиків, вони надихалися газу, який використовували силовики під час звільнення від сепаратистів будівлі міської ради.

  Загалом, від початку антитерористичної операції на Сході України вже загинули 14 силовиків, 66 були поранені. Такі цифри оприлюднив прес-центр служби безпеки України.

  Найгарячішою точкою на карті АТО залишається Слов'янськ.

  Прес-служба МВС інформує про велику кількість вибухівки, яку нині завозили терористи до будівлі тамтешньої СБУ, прокуратури, міліції, а також – до міськвиконкому Слов'янська.

  Сьогодні ж табір АТО під Слов'янськом відвідав прем'єр Арсеній Яценюк. Він передав військовикам перші чотири із сорока двох БТРів, придбані за програмою уряду для спецпідрозділу "Омега" Нацгвардії України.

  Крім цього, прем'єр вручив бійцям нагородну зброю та почесні відзнаки. Бойові дії у Слов'янську та Краматорську ставлять під загрозу складання випускниками зовнішнього незалежного оцінювання. У гарячих точках тимчасово закрито понад 100 шкіл, через це не вчаться до 40 тис. дітей.

  Серед них – майже півтори тисячі випускників. Попри військове протистояння на Сході, у Донецьку продовжують друк так званих бюлетенів для проведення незаконного "референдуму" 11 травня. Загалом планують виготовити 3 мільйони примірників.

  Референдум, проведення якого планується 11 травня – незаконний. Про це вкотре заявив міський голова Донецька Олександр Лук’янченко. За його словами, для проведення такого опитування немає законодавчої бази. За словами мера Донецька, референдум слід провести, але не у такій формі і не з такими запитаннями.

  Євген Худаско, "5 канал".
  Попередній матеріал
  У Києві відсвяткують день народження Булгакова
  Наступний матеріал
  Юніори "Карпат" у гостях зіграли внічию з юніорами "Дніпра"
  Теги: