Підрозділи "Торнадо" і "Чернігів" виведені з Луганської області - Москаль

  очільник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль заявляє, що підрозділи МВС "Чернігів" і "Торнадо" виведені за межі Луганської області.

  Про це повідомляє офіційний сайт глави обласної військово-цивільної адміністрації. Як зазначили у прес-службі, процес виведення завершився сьогодні, 23 червня.

  "Зараз у Луганській області немає жодного представника цих міліцейських підрозділів, бойову охорону рубежів контрольованої Україною території області здійснюють бійці інших силових підрозділів", - йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, Москаль висунув чергові звинувачення на адресу батальйону "Торнадо". Очільник Луганської військово-цивільної адміністрацїі заявляє, що зупинений міліцейською ротою поїзд, у якому начебто перевозили контрабанду для так званої "ЛНР", заблокував рух на залізничній станції. Москаль повідомив, що за цю діяльність підрозділ притягають до кримінальної відповідальності. Він наголосив, що єдиний результат зупинки поїзду в тому, що зараз залізнична станція заблокована, і державні підприємства "Лисичанськвугілля" та "Первомайськвугілля" не можуть доставити видобуте вугілля у Світлодарськ. Частину вугілля та металу з вагонів уже розікрали місцеві мешканці. 

  Попередній матеріал
  Внаслідок аномальної спеки у Пакистані кількість жертв наближається до 400 осіб
  Наступний матеріал
  Прем'єр запропонував прив'язати зарплату керівників держпідприємств до прибутку цих компаній