Підприємства енергетики припиняють роботу у зоні проведення АТО

  Міністерство енергетики та вугільної промисловості з 28 листопада 2014 року припиняє виробничу та фінансово-господарську діяльність держпідприємств що належать до сфери управління Міненерго які знаходяться у зоні здійснення АТО.


  Про це йдеться у наказі міністерства від 25 листопада.

  "З 28 листопада 2014 року припинити виробничу та фінансово-господарську діяльність державних підприємств, установ, організацій та об’єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, які знаходяться у зоні здійснення АТО", - йдеться у наказі.

  Згідно з документом, керівники підприємств мають перемістити підприємства з населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження в населені пункти, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі.

  Також керівники підприємств повинні евакуювати працівників (за їх згодою) та евакуювати майно та документи у разі можливості.
  Попередній матеріал
  Російський рубль оновив рекорд зниження курсу, нафта також дешевшає
  Наступний матеріал
  Керченські рибалки невдоволені скороченям видобутку риби на 90%