Під Торезом досі знаходять тіла пасажирів збитого терористами "Боїнга"

  На місці падіння "Боїнга" рейсу Амстердам - Куала-Лумпур знаходять останки загиблих. Як ми повідомляли, професійні пошуковці дісталися до нього лише цієї п'ятниці. Відтоді – стверджують нідерландські журналісти – вони виявляють останки жертв.


  У складі міжнародної команди – 70 поліціянтів та судмедекспертів із Нідерландів та Австралії, а також – восьмеро спостерігачів ОБСЄ. Сьогодні вони почали роботу близько 10-ї ранку, завершили – о 16-й. Планують поновити пошуки і в неділю, якщо це буде безпечно - бо сьогодні роботу довелось перервати через стрілянину неподалік місця катастрофи. Про це повідомив голова місії ОБСЄ в Україні Олександр Хаг.

  Знайдені тіла загиблих та їхні особисті речі сьогодні привезуть до Харкова. Орієнтовно від 22-ї години до половини першої. Про це повідомляє голова Харківської ОДА Ігор Балута. Тож завтра міжнародні експерти почнуть підготовку тіл до перевезення у Нідерланди. Як і раніше, фахівці з розслідування катастрофи та ідентифікації жертв працюватимуть на території харківського заводу імені Малишева.

  Попередній матеріал
  Сьогодні на столичному Подолі збирали речі першої необхідності для бійців АТО
  Наступний матеріал
  Футбольні фани влаштували традиційну пісенну ходу вулицями Харкова