фото Оbozrevatel

На Донеччині затримали терористів із більше 100 тис. "проголосованих" бюлетенів

  У ході проведення антитерористичної операції 10 травня на підступах до Слов'янська Донецької області було затримано групу озброєних терористів.


  Про це повідомляє "Обозреватель" із посиланням на власне джерело у правоохоронних органах.

  За інформацією джерела, при огляді автомобіля "Daewoo Lanos" , на якому пересувалися затримані, виявлено ящики з бюлетенями для голосування на референдумі 11 травня 2014 щодо державної самостійності так званої "Донецької народної республіки" (ДНР) . Загальна кількість бюлетенів перевищує 100 тисяч примірників. На всіх без винятку бюлетенях вже були проставлені відмітки у графі "так" за підтримку "незалежності ДНР".

  Крім ящиків з бюлетенями, у затриманих були вилучені автомат Калашникова, пістолети Макарова і два пристрої для відстрілу гумових та пневматичних куль (травматичні пістолети). Також вилучено 60 набоїв до АК-74 і 24 набої до пістолета Макарова.

  В даний час проводяться заходи щодо встановлення всього ланцюжка осіб, причетних до проведення псевдо референдуму, який самопроголошена влада так званої "Донецької народної республіки" анонсувала на 11 травня.
  Попередній матеріал
  Правоохоронці закликають маріупольців не бути байдужими
  Наступний матеріал
  В Одесі пройшов жалобний мітинг