Фото Віталія Сазонова / vesti.ua

Під Маріуполем СБУ вилучила 10 тисяч заповнених бюлетенів для "референдуму"

  Неподалік від Маріуполя співробітники Сулжби безпеки України вилучили 10 тисяч заповнених бюлетенів для "референдуму"про "незалежність" Донецької області.


  Як повідомила прес-служба СБУ, її працівники разом із військовими ЗСІ в рамках антитерористичної операції на блокпосту поблизу Маріуполя затримали двох жителів Донецької області, які перевозили на власному автомобілі 10 тисяч бланків бюлетенів незаконного опитування щодо самовизначення Луганської та Донецької областей.

  "У всіх бюлетенях було заздалегідь проставлена відмітка "Так" за підтримку федералізації так званої "Донецької народної республіки", - повідомили у відомстві.

  Раніше сьогодні військовослужбовці Національної гвардії в ході спецоперації вилучили 800 заповнених бюлетенів біля міста Новоазовськ на Донеччині. Їх в машині везли двоє громадян України. Чоловіків затримали і передали співробітникам Служби безпеки.

  Окрім того, як повідомлялося раніше, 10 травня під Слов'янськом військові затримали групу охброєних людей, які перевозили більше 100 тисяч заповнених ще до початку псевдореферендуму бюлетенів.
  Попередній матеріал
  Мін’юст: сепаратистський "референдум" – це псевдоопитування
  Наступний матеріал
  Чільниця ЛугОДА запевняє: "референдум" на Луганщині провалився