cxid.info

Під Горлівкою різні банди терористів воюють між собою – бійці АТО

  Внутрішні конфлікти між різними групами терористів тривають в околицях Горлівки.

  Українські військовослужбовці, які стоять на варті неподалік тимчасово окупованого міста, заявляють – вибухи та черги з автоматичної зброї чують маже цілодобово.

  Бійці АТО розповідають: в останній час диверсійні групи путінських бойовиків намагаються не наближатися до позицій українських сил, тож у прямий вогневий контакт не вступають, хіба що намагаються обстрілювати з дистанції. Також перестала працювати й важка артилерія терористів.

  Один із вояків розповів: "У мене тут наступний блокпост їхній, там він воює з усіма – і з Горлівкою, і з нами, і з Зайцевим, вони там перестрілювалися, стрілкотня і в Зайцевому була. У нас вже такі пішли – "республіка шахти 6-7" воює з "республікою терикону 4-5", з "республікою ДНР" – там у них вже в кожній школі своя республіка. Так що все це – скоро в кожній квартирі буде своя республіка і свої два бойовики".

  Українські військовослужбовці разом із прикордонними загонами працюють над виявленням контрабанди. Дедалі частіше стаються й збройні протистояння між терористичними групами, які ділять сфери впливу на окупованих територіях.

  Бійці розповіли: "Часто намагаються везти контрабанду, тому у нас і тримають тут пост прикордонників з базою даних. Зріджений газ буває, в принципі і вугілля теж був, якісь продукти харчування намагалися провезти – причому не першої необхідності. Підлеглим дійсно важко, по-справжньому важко, але вони ж чоловіки – тому у них настрій нормальний".

  Попередній матеріал
  Білорусь обмежила ввезення свинини з Сумської області
  Наступний матеріал
  Благодійний концерт Вакарчука зібрав 10 млн для військового шпиталю

  Протягом ночі бойовики обстрілювали позиції АТО з гранатометів та "Градів" - штаб

  У зоні АТО за добу загинули 5 українських бійців - РНБО

  Бійці АТО фіксують пересування російсько-терористичних військ

  Біля Дебальцевого різні угрупування російських терористів обстрілюють одне одного з "Градів"