Прикордонники розповіли, як з боєм проривалися з оточення

  Українські прикордонники під час передислокації знищили трьох терористів, гранатомет і автомобіль з боєприпасами. Про це повідомили у Відділі з питань взаємодії із ЗМІ Державної прикордонної служби України, пише УНІАН.


  Як повідомляється, було прийнято рішення передислокувати низку прикордонних відділів, що на кордоні з Росією, ближче до лінії кордону для посилення контролю.

  "У зв'язку з вкрай різким загостренням ситуації навколо Луганського прикордонного загону та низки прикордонних відділів Луганського та Донецького загонів, що унеможливило виконання прикордонниками своїх обов'язків, в ніч з 3 на 4 червня та у першій половині 4 червня було проведено спеціальну операцію щодо переміщення персоналу, зброї та майна деяких підрозділів на рубежі, визначені безпосередньо біля лінії державного кордону", - сказано в повідомленні.

  Як зазначили у відомстві, така передислокація сил та засобів прикордонної служби дозволяє посилити контроль за лінією держкордону України, в тому числі, на загрозливих напрямках.

  При цьому також зазначається, що під час передислокації один із відділів зазнав збройного нападу терористів, які відкрили вогонь на ураження. Під час перестрілки було знищено трьох терористів, 1 АГС (автоматичний гранатомет станковий) та автомобіль з боєприпасами.

  Згідно з повідомленням, після бою колона продовжила рух до нового місця дислокації.

  Також у ДПСУ наголосили, що "всі відділи прикордонної служби, у тому числі й передислоковані, виконують завдання у повному обсязі".
  Попередній матеріал
  Через можливі перевибори ВР депутати перестали ходити на роботу
  Наступний матеріал
  Турчинов оголосив початок перекриття кордону з Росією