Під час бою біля пункту пропуску "Довжанський" поранено російського митника - Тимчук

  За оперативними даними групи "Інформаційний Спротив", сьогодні в рамках дій українських силовиків з відновлення контролю за державним кордоном України з РФ відбулося бойове зіткнення наших підрозділів з групами терористів в районі пункту пропуску "Довжанський". Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.


  "Бойовики чинили шалений опір. З території Росії на допомогу терористам прибув підрозділ найманців, оснащений, крім стрілецької зброї, і мінометами. По силовиках був відкритий мінометний вогонь", - сказано в повідомленні.

  Водночас він зазначає, що українські силовики, які діяли в цьому районі, не були оснащені мінометами.

  "У ході хаотичного мінометного обстрілу, в результаті розриву однієї з мін, був поранений російський митник", - повідомив Тимчук.

  За його словами, присутність в зоні пункту пропуску "Довжанський" російського митника свідчить про те, що російська сторона продовжує у співпраці з терористами здійснювати пропуск через кордон громадян та автотранспорту. У той час, як про закриття пункту пропуску "Довжанський" українська сторона (Держприкордонслужба і Кабмін України) повідомила ще на початку червня.

  "Згідно з двосторонніми домовленостями, Росія повинна була припинити роботу пункту пропуску зі свого боку, однак з незрозумілих причин цього не зробила, порушивши міжнародні домовленості", - наголосив Тимчук.
  Попередній матеріал
  Папа Римський рішуче засудив легалізацію легких наркотиків
  Наступний матеріал
  Влада Китаю боротиметься з "інтернет-контентом, що провокує тероризм"