Перші групи призовників шостої хвилі мобілізації вирушили на Схід з Івано-Франківська і Харкова

  З Івано-Франківська планують відправити в зону бойових дій понад 200 осіб.

  Загалом на навчання поїхали 33 призовника. Підготовку вони проходитимуть на рівненському полігоні, у Старичах на Львівщині, та на перших курсах офіцерів при Академії сухопутних військ Львова. Після навчання, кажуть у комісаріаті, новобранців розподілять по військових частинах. Призвали цього разу водіїв, механіків, кулеметників, артилеристів та навідників-операторів. Загалом із Івано-Франківська під час шостої хвилі мобілізації планують відправити в зону бойових дій понад 200 осіб.

  "На період їхньої служби зберігається на підприємстві робоче місце, середня заробітна плата, крім цього, вони отримують заробітну плату, як військовослужбовці, на рівні військовослужбовця за контрактом", - розповів військовий комісар Івано-Франківська Ігор Сорокопуд.

  Мобілізовані шостої хвилі вирушили на службу і з Харкова. Призваних розподілять по військових частинах прикордонних військ, Національної гвардії та Збройних сил. Наступну команду відправлятимуть вже завтра. Військовий комісар Дзержинського районного військкомату Ігор Терещенко зазначив, що перша група - це, в основному, добровольці.

  Попередній матеріал
  Український безпілотник зняв на відео скупчення бойової техніки РФ на околицях Луганська
  Наступний матеріал
  У ВР домовилися, що блоки не братимуть участі у місцевих виборах