Переселенці з Донбасу звертатимуться до Президента та глав СБУ і РНБО щодо пропускної системи в зоні АТО

Переселенці офіційно звертатимуться до Президента України, до виконувача обов’язків голови СБУ та до голови РНБО стосовно пропускної системи на Сході України.

Про це "5 каналу" повідомив лідер громадської організації "Донбас SOS" Олександр Горбатко. 

Сьогодні на Майдані Незалежності ця організація влаштовує акцію, спрямовану проти економічної блокади Донбасу. Горбатко окреслив основні проблеми, з якими переселенцям доводиться стикатися під час проходження лінії перетину.

Зокрема, основні проблеми, на його думку, полягають у тому, що пункти пропуску не облаштовані належним чином і людям не дозволяють проїжджати громадським транспортом на підконтрольну українській владі територію.

За словами очільника громадської організації, заборона на пересування громадського транспорту через пункти перетину змушує людей протягом багатьох годин стояти в чергах під пекучим сонцем, адже не у всіх є власний транспорт. Крім того, він зазначив, що там процвітає корупція.

"На сьогодні в нас є регламентований порядок проходження лінії перетину. І в цьому порядку є дуже багато недоліків. Це я кажу як людина, яка є учасником робочої групи при СБУ, котра розробляла цей тимчасовий порядок. Деякі зміни були внесені в нього без узгодження, так би мовити, проти народу" – наголосив Горбатко. 

Попередній матеріал
Хроніка АТО за добу: бойовики щодня збільшують кількість обстрілів Донецького аеропорту
Наступний матеріал
Терористи обстріляли Авдіївку: постраждало двоє мирних мешканців