Переселенці з Донбасу можуть бути мобілізовані лише як добровольці - Міноборони

  Переселенці зі Сходу можуть бути мобілізовані лише за власним бажанням як добровольці.


  Про це повідомив заступник начальника мобілізаційного відділу Міноборони, полковник Олександр Правдивець, пише "Радіо Свобода".

  "По-перше, це обов'язок всіх громадян України, справа всього українського народу, тому громадяни які бажають виконати свій конституційний обов'язок у добровільному порядку можуть звернутись у будь-який військовий комісаріат на території України і після відповідних перевірок вони будуть призвані на військову службу", – сказав він.

  Правдивець додав, що військкомати у звільнених від терористів регіонах Донецької та Луганської областей відновлюють свою роботу і теж проводитимуть мобілізацію.

  "Зі всіх питань, які стосуються військового обліку та відновлення документів, необхідно звертатися до військових комісаріатів на звільнених територіях, а якщо ці територіально-адміністративні одиниці знаходяться під контролем терористів, то звертатись потрібно у місто Старобєльськ – там відновлено діяльність Луганського обласного військового комісаріату, або в місто Маріуполь, де відновлено діяльність Донецького обласного військового комісаріату", – розповів представник Міноборони.
  Попередній матеріал
  У Нацгвардії попередили, що можуть застосувати зброю через відмову зупинки авто на блокпостах
  Наступний матеріал
  Озброєні невідомі в масках і камуфляжі увірвалися до ресторану в Києві