YouTube

Перемир'я в Широкиному припинилось на наступний день після його запровадження - боєць "Азову"

З моменту запровадження режиму припинення вогню обстріли з боку терористів у Широкиному Донецької області не припинялися ні на день, тому демілітаризовувати цю ділянку фронту не можна.

Про таке в ефірі безстрокового телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив військовослужбовець полку "Азов" Сергій "Боцман" Коротких.

"З моменту підписання договорів війна в Широкиноиу не припинялася ні на день, змінюється інтенсивність. Бойовики вийшли з перемир'я на наступний день після його початку. Там весь час так само працювала артилерія, тільки зараз були журналісти, які все побачили, і про це не можна було замовчати. Там завжди працювали танки, ствольна артилерія, міномети 120-міліметрові - наявні всі можливі порушення договорів", - наголосив він.

"Ситуація складається для нас успішно, не дивлячись на спроби ОБСЄ віддати Широкино сепаратистам. І ми там всупереч побажанню багатьох. Просто надто багато уваги привернули великою стріляниною. А якби з того боку були розумніші, і не стріляли тиждень, ми б вже здали Широкине і мали б цей конфлікт на околицях Маріуполя", - додав він.

Попередній матеріал
Угорщина направить в Україну гуманітарну допомогу
Наступний матеріал
Британська королева пообіцяла тиснути на Росію через конфлікт на Донбасі

Хроніка АТО за добу: Бойовики активізували вогонь в Широкиному, Щасті та Первомайському

Терористи обстрілюють Широкине з мінометів - канонаду чути в Маріуполі

Бійці "Донбасу" знищили під Широкиним КамАЗ з боєприпасами і піхотою ворога – Семенченко

В ОБСЄ підтвердили відновлення інтенсивних обстрілів Широкиного