5.ua

Перемир’я на Сході проконтролюють ОБСЄ та представники Росії

  Перемир'я між проросійськими бойовиками з терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР", а також українськими військовими, будуть моніторити місія ОБСЄ та представники Росії.
  Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич, який брав участь у зустрічі з представниками терористичних організацій "ДНР", "ЛНР" та Російської Федерації у Донецьку ввечері 23 червня.

  "Представники "ДНР" і "ЛНР" погодилися на відповідне припинення вогню до часу, зазначеного президентом України - 27 червня. Було також досягнуто домовленості про залучення місії ОБСЄ і Росії для моніторингу припинення вогню, а також консультацій з питань встановлення перемир'я і продовження переговорів", - цитує політика прес-служба.

  Водночас лідер проросійського руху "Юго-Восток" Олег Царьов, якого оголошено у розшук, заявив , що переговорний процес буде продовжуватися.

  "Ми запропонували представникам України провести наступні переговори в місті Слов'янську", - сказав він.

  Нагадаємо, 23 червня у Донецькій обласній державній адміністрації відбулися багатосторонні переговори між представниками України, самопроголошених Донецької та Луганської "народних республік" та Російської Федерації.

  У переговорах взяли участь посол РФ в Україні Михайло Зурабов, представник чинного голови ОБСЄ Хайді Тальявіні, другий президент України Леонід Кучма, глава громадської організації "Український вибір" Віктор Медведчук, представник "ДНР" Олександр Бородай, лідер проросійського руху "Юго-Восток" Олег Царьов і представники "ЛНР".
  Попередній матеріал
  МЗС України вітає сьогоднішні висновкі Ради ЄС стосовно України
  Наступний матеріал
  Затримано лідерку маріупольских сепаратистів