5.ua

Перемир’я може настати лише після виконання терористами і Росією умов Порошенка - АП

  Президент України може повернутися до режиму незастосування сили на Донбасі, як тільки будуть виконані головні умови, про які йшлося в рішенні Європейської ради 27 червня.


  Вони передбачають двостороннє припинення вогню, встановлення контролю за кордоном при моніторингу ОБСЄ, звільнення всіх заручників та проведення змістовних консультацій без будь-яких додаткових умов. Про це заявив заступник голови адміністрації Президента України Валерій Чалий.

  Досягти домовленості щодо врегулювання ситуації можуть під час третього етапу консультацій тристоронньої контактної групи, куди входять другий президент України Леонід Кучма, спеціальний представник голови ОБСЄ Хайда Тальявіні і посол Росії в Україні Михайло Зурабов.

  Всього відбулося два засідання групи – обидва в Донецьку наприкінці червня. У них також брали участь лідер руху "Український вибір" Віктор Медведчук, нардеп Нестор Шуфрич і один із лідерів терористичної організації "ДНР" Олександр Бородай.

  Раніше повідомлялось, що наступна зустріч тристоронньої переговорної групи щодо ситуації на Донбасі може відбутися у Мінську. Разом із тим, Леонід Кучма досить скептично оцінював перспективи таких перемов.
  Попередній матеріал
  Підтримка ідеї членства України в НАТО серед українців досягла свого максимуму - опитування
  Наступний матеріал
  МЗС уже готує законопроект про ратифікацію угоди про асоціацію
  Loading...