Переговори Тристоронньої контактної групи у Мінську: конкретних результатів немає

  Переговори Тристоронньої контактної групи у Мінську були непростими і конкретних результатів немає.

  Про це заявила Хайді Тальявіні, представниця ОБСЄ, яка складає свої повноваження. За словами Тальявіні, під час засідання підгрупи з питань політики обговорювали теми виборів та особливого статусу Донбасу. Економічна ж підгрупа з'ясовувала, як відновити інфраструктуру регіону та виплачувати пенсії.

  Австрійський дипломат Мартін Сайдік, який став новим представником ОБСЄ у складі тристоронньої групи та замінить у ній Тальявіні, теж сьогодні був присутній у Мінську. Він свого часу 11 років пропрацював в Росії. Сайдік заявив, що усі сторони надалі сумлінно працюватимуть у липні та серпні.

  За даними джерела агенції "Інтерфакс-Україна", під час засідання учасники тристоронньої групи обговорювали, зокрема, можливість залучення до процесу врегулювання ситуації на сході України міжнародних організацій.

  Після завершення засідання в тристоронньому форматі до другого етапу запросили представників так званих "ДНР" і "ЛНР". Учасники переговорного процесу вислухали доповіді представників ОБСЄ у підгрупах з політичних, гуманітарних та економічних питань. Усі засідання тривали у закритому від преси режимі.

  Попередній матеріал
  У Парижі почалася зустріч голів МЗС України, Росії, Франції та Німеччини за зачиненими дверима
  Наступний матеріал
  Турчинов: Українська зброя не повинна поступатися російським аналогам