Фото DW

Переговірники ОБСЄ їдуть до Слов’янська визволяти колег

  Визволяти своїх колег їде спеціальна група переговірників із ОБСЄ їде на схід України. Про це повідомляє агенція Reuters із посиланням на власні джерела в організації. Фахівці саме в дорозі, вони хочуть розпочати переговори із сепаратистами, що захопили військових експертів організації.


  Тим часом, українська Служба безпеки повідомляє – пол.онених утримують у нелюдських умовах у підвалі штабу терористів. Серед заручників є людина, яка потребує невідкладної медичної допомоги. У відомстві наголосили, що штаб антитерористичної операції на місці готовий допомогти заручникам, однак викрадачі їм цього зробити не дають.

  В СБУ вважають, що терористи, розуміючи неминучість покарання, хочуть використати заручників як живий щит, тероризуючи міжнародну спільноту і країни-члени ОБСЄ. У силовому відомстві також зазначили, що організатором викрадення і утримання в заручниках представників ОБСЄ є керівник російських диверсантів у Слов'янську Ігор Стрєлков. А безпосередніми виконавцями – диверсанти "Тєрєц" та "Абвер".
  Попередній матеріал
  Активісти: влада Харкова саботує формування територіального батальйону
  Наступний матеріал
  Міноборони посилить захист аеродромів після підриву вертольота у Краматорську