Перебитий російськими терористами газогін на Донеччині намагаються полагодити до завтра

Таке сподівання в ефірі "5 каналу" висловив голова Мінпаливенерго Володимир Демчишин.

До понеділка мають відновити ділянку газогону Краматорськ-Бердянськ, який кілька днів тому російські бойовики пошкодили обстрілом з артилерії. Саме ним постачають блакитне паливо у Маріуполь та прилеглі до нього населені пункти.

Міністр палива та вугільної промисловості України Володимир Демчишин з цього приводу повідомив: ""Укртрансгаз" приступив до ремонту. На даний момент складно загадувати, протягом якого часу його вдасться відремонтувати. Ми всі надіємось, що це відбудеться до кінця вихідних, і в понеділок регіон буде підключений до газопостачання".

Нині газ для тамтешніх мешканців постачають із запасів – за рахунок того, що обмежили постачання промисловим підприємствам. "В першу чергу, промисловість обмежила в споживанні. На даний момент тиск в газогоні достатній для того, щоби невеликі споживачі отримували газ: чотири атмосфери із семи, які були початково – підтримуються. Тому, думаю, протягом цього періоду газ невеликі споживачі будуть отримувати", – сподівається Володимир Демчишин.

Попередній матеріал
Сьогодні – роковини загибелі Іл-76 з дніпропетровськими десантниками під Луганськом
Наступний матеріал
Корупцію у держзакупівлях поборюватимуть за допомогою електронних торгів – Бірюков