Фото zn.ua

Пашинський: напад росіян на 29-й і 31-й блокпости – спроба відігратись за розгром в аеропорту

Загострення ситуації в районі 29-го та 31-го блокпостів – це відповідь на успішну операцію українських військ в районі Донецького аеропорту.

Про таке в ефірі "5 каналу" заявив голова Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський.

"Вони отримали серйозну поразку під аеропортом, наші війська розгромили їх велике угрупування. Хоча і ми заручники інформаційного поля, але вони ще більше. Захарченко видно не з тої ноги встав, заявив, що аеропорт буде їхній, вони туди полізли, але наші хлопці контратакували, випрямили фланги, знищили їх угрупування. Тому їм потрібно якось реагувати, щоб показати, що вони виграють, вони ж не можуть сказати – "ми програємо"", - наголосив він.

"І те, що зараз відбувається з 31-м і 29-м блокпостами – це відповідь на події в аеропорту. Адже якщо уважно подивитись карту – це невелика територія на правому березі Сіверського Донця, тобто в нас лінія йде по річці, а тут у нас залишився плацдарм, і з тактичної точки зору, вони вирішили, що можуть його швиденько взяти. В тилу наших військ – річка, і вони думають, що вони можуть швиденько цю територію взяти", – зазначив Пашинський.

  

Нагадаємо, напередодні російські війська розпочали наступ проти українських 29-го та 31-го блокпостів. Одну із позицій українські воїни з боєм залишили, однак на цьому наступ путінських банд захлинувся

Попередній матеріал
ЄС може посилити санкції, якщо Кремль продовжить тиск на Україну – МЗС Польщі
Наступний матеріал
Під Маріуполем знищено 10 одиниць російської техніки і 40 бойовиків - Тимчук
Теги:

Васильєва: Путін не дотримується ніяких домовленостей і продовжує наступ

Росія посилює агресію під прикриттям "миролюбних" листів Путіна – речник МЗС

Кремль остаточно втратив адекватність і буде намагатися завдати психологічної поразки ЗСУ - Волошин

Українська армія спинила наступ російських військ поблизу 29 та 31 блок постів – штаб АТО