Пасажирів малайзійського "Боїнга" ідентифікуватимуть ще 5 місяців

  Ще принаймні 5 місяців триватиме ідентифікація рештків загиблих пасажирів малайзійського "Боїнга", який збили над українською територією. Про це повідомила нідерландська комісія.

  У фахівців ще дуже багато роботи – близько 7 сотень фрагментів тіл, зібраних на місці падіння літака, упізнають за допомогою ДНК-аналізу. Потім їх передадуть рідним для поховання.

  Тиждень тому до Нідерландів прибула перша партія уламків літака, які досі збирають на території Донецької області. Слідчі сподіваються, що зможуть остаточно встановити, як саме і чим поцілили в літак, під яким кутом і решту подробиць. Тоді можна буде нарешті визначити достеменно причину і винуватців катастрофи.

  Нагадаємо, "Боїнг" над Донбасом збили в липні. Літак прямував з Амстердама до Куала-Лумпура. На облавку пасажирського лайнера було 298 людей, усі вони загинули.

  Сьогодні ж стало відомо, що у тілах пасажирів збитого в Донецькій області малайзійського "Боїнга" знайдені фрагменти ракет. Про це повідомив начальник Головного слідчого управління Служби безпеки України Василь Вовк, який входить до міжнародної слідчої групи.

  Попередній матеріал
  Контррозвідка СБУ запобігла теракту в центрі Києва
  Наступний матеріал
  СБУ впіймала терориста, який розробляв "конституцію" "ЛНР"

  У тілах пасажирів малайзійського "Боїнга" було знайдено фрагменти ракет - СБУ

  США передали Нідерландам свої дані по катастрофі малазійського "Боїнга"

  Порошенко сподівається, що результати розслідування катастрофи малайзійського "Боїнга" оприлюднять до літа

  Перші вантажівки з уламками малайзійського "Боїнга" прибули до Нідерландів