dt.ua

ПАРЄ: в Україні немає громадянської війни, зате є широка участь РФ

  Доповідач Парламентської Асамблеї Ради Європи з питань політичних наслідків конфлікту в Україні Крістіна Зеленкова відзначає значну участь Росії в конфлікті на Донбасі.

  Повідомляється в опублікованій у вівторок інформаційній записці за результатами візиту доповідача до Києва 15-18 лютого цього року, передає Інтерфакс.

  "Російська участь не обмежується поставками важкої зброї і бійців (або на "добровільній" основі, або звільнених або пішли у відпустку, або у вигляді регулярної армії), але також представлено в командному складі і процесі політичного прийняття рішень", - йдеться у записці.

  Зеленкова наголосила, що російська участь також проявляється у формі широкої інформаційної або пропагандистської війни, що є не менш небезпечною, ніж звичайна війна, заважаючи примирення та побудові довіри.

  "Українські ЗМІ не присутні на Донбасі, і російська пропаганда демонструє, як неонацисти воюють із мирним людьми", - йдеться у документі.

  "Абсолютно ясно, що немає громадянської війни в східних регіонах України.  Немає релігійних чи етнічних ідентифікаційних підстав для конфлікту, як це було в інших частинах світу", - наголошує доповідач.

  Зеленкова підкреслила, що ряд її співрозмовників вважали, що мова йде про війну між Росією та Україною.

  Попередній матеріал
  У мережі з’явилось відео невдалого нападу "тітушків" на волонтерський центр
  Наступний матеріал
  Заяви Кремля про невиконання Україною Мінських угод є безпідставними - МЗС

  Росія перекине в Крим літаки-ракетоносці - ЗМІ

  РФ продовжує перекидати на Донбас техніку та солдатів – Перебийніс

  Терористи під виглядом відведення військ перекидають їх під Маріуполь, щоб весною почати штурм - волонтер

  Росія не припиняє постачати на Донбас новітню зброю та найманців - ООН