П'ятеро поранених внаслідок стрілянини під військовою частиною в Маріуполі

  Стрілянина сталася у воріт військової частини №3057. Близько 21:20 там почали збиратися люди з вимогами видати їм зброю. Повідомляють місцеві

  За словами очевидців зібралося близько 300 осіб. Більшість з них у цивільному, були і жінки. Активісти почали закидувати частину коктейлями Молотова. Вхід до військової частини перекрили двома автозаками та міліцейською машиною. Окрім цивільних серед людей були помічені люди у "сірій формі", які пройшли всередину військової частини. Між двома сторонами (правоохоронцями та військовими з одного боку і якимись людьми з іншого) велися переговори з явно вираженим емоційним забарвленням. З боку військової частини прозвучали попереджувальні постріли вгору. Далі, як пише "Сайту міста Маріуполя" люди в сірій формі пішли у наступ.

  Сталася стрілянина. Кілька куль потрапили в житловий будинок. Постраждали дві квартири. В одній куля пробила двері, в іншій - на 5 поверсі - вікно і газову колонку. Мешканці будинку стали вибігати на вулицю, побоюючись витоку газу.

  Станом на 22:00 з військової частини почали стріляти на ураження. Поранено 5 осіб. Двох людей з важкими пораненнями - один з них співробітник міліції - і трьох з легкими пораненнями, відвезли в міські лікарні. На місці подіїй знаходяться чотири карети швидкої допомоги.

  Станом на 22:45 продовжувалися постріли. Утім, як зазначає видання, кількість людей під будівлею значно зменшилася. Люди пообіцяли повернутися вже під ранок. 

  Попередній матеріал
  "Сбербанк Росії" підозрюється у фінансуванні тероризму
  Наступний матеріал
  Сепаратисти роззброїли військових у Краматорську