5.ua

Озброєння українських військових повернуто у бік бази ДУКу - заступник Яроша

База ДУК "Правий сектор" в Дніпропетровській області не оточена, а заблокована військовими Збройних сил України.

Про це в ефірі телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" повідомив заступник провідника Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" Андрій Тарасенко.

"Не йдеться про те, що база оточена, йдеться про те, що під’їзди до неї заблоковано, тобто розставлені блокпости. Хоча вони й говорять, що це потрібно для нацбезпеки, але там під'їзд тупиковий і більше нема куди їхати… На даний момент озброєння повернуте в бік бази. Військові ЗСУ стоять на місці і не збираються нікуди йти", - сказав він.

На думку Тарасенка, ці події свідчать про "планомірне знищення добровольчого руху як такого".

Раніше ми повідомляли, що біля входу на подвір'я Адміністрації Президента зібралися кількасот активістів "Правого сектору". Вони протестували проти ситуації, що склалася навколо бази Добровольчого українського корпусу "Правого сектора" в Дніпропетровській області, навколо якої з'явились блокпости військових Збройних сил України.

Представники "Правого сектору" заявили, що Петро Порошенко запевнив Дмитра Яроша в тому, що підрозділи ЗСУ будуть відведені від бази "Правого сектору" в Дніпропетровській області. У свою чергу, в Адміністрації Президента України заявили, що конфлікт навколо "Правого сектору" вже вирішений.

Водночас, сьогодні на базу ДУКу приїжджали представники Генштабу, а також лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош для переговорів стосовно вступу бійців Добровольчого українського корпусу до лав ЗСУ. Однак ті відмовились.

Нагадаємо, 28 квітня Дмитро Ярош заявив, що десантники 25-ої і 95-ої бригад ЗСУ заблокували базу ДУК "Правий сектор" у Дніпропетровській області і спробували роззброїти його бійців.

Попередній матеріал
У платіжній системі Росії стався масштабний збій
Наступний матеріал
Бойовики сьогодні 24 рази обстріляли українські позиції – штаб АТО

Подробиці сьогоднішнього пікету "Правого сектору" під Адміністрацією Президента

"Правий сектор" не хоче йти в ЗСУ окремим батальйоном - журналіст

"Правий сектор" мітингує під АП

Ярош розповів про розмову з Муженком: "Наказу роззброювати "Правий сектор "ніхто не віддавав"