Фото з Twitter @novostidnua

Оробець: На Донеччині активісти за ніч знищили до десятка сепаратистів

  Половина Луганських міліціонерів залишилось служити Україні, а на Донеччині активісти за ніч знищили до десятка сепаратистів.

  Про це повідомляє нардеп Леся Оробець на своїй сторінці в Facebook.

  Коментуючи ситуацію в Луганську, Оробець зазначає, що "50% міліції написало рапорти, 50% залишилось служити Україні. Вся зброя, боєприпаси роздані міліціонерам, збройні кімнати пусті (легкий дисонанс з Кримом та Донецьком). Вся секретка надійно схована. Всі дороги Луганської області закриті блок-постами проукраїнської міліції.

  Із негативу. Дуже виросла злочинність (на 300%), оскільки вся міліція охороняє РУВС або стоїтьна блок-постах. Окрім того, різко виросло безробіття, що і зумовило ріст розбоїв. Місцевий СБУ захоплювали сокіл, беркут та афганці, що качали ситуацію, щоб отримати ті ж привілеї, що їхні "брати по розуму" в Криму."

  У Донецьку, за інформацією Лесі Оробець "місцева міліція практично в повному складі зрадила Україну. Всі (або майже всі) блок-пости контролюються колорадосами. Відбулось повноцінне вторгнення. Розвідувально-диверсійних груп ГРУ ГШ ВС РФ як мінімум кілька, загальною силою до батальйона."

  На думку нардепа, "якщо ситуацію не переламати протягом доби, українські прикордонники і армія не зможуть відбити фронтальний наступ російських військ на кордоні (їм по суті відрізали всі комунікації)."

  Крім того Оробець зазначає, що сепаратисти вже "почали ходити по квартирах людей з проукраїнськими поглядами (дані з глибини області фрагментарні).

  Українські десантники з-під Дніпра таки перекинуті в район Славянська, але їхній командир уже півтори доби не проявляє жодної належної активності, що все більше викликає паралелі з кримськими подіями."

  "Із позитиву. Є розрізнені групи людей, що не готові йти "під руку" Путіна і чинять опір, в тому числі збройний. Мінімум 10 колорадосів були сьогодні знищені. У підтвердженому з трьох джерел випадку, невідомі троє приїхали під блок-пост, убили всіх колорадосів з автоматів і відбули. Волонтерський рух по-донецьки.

  Про інші ознаки АТО на території області моїм співбесідникам не відомо. 17 квітня в Донецьку планують великий про-український мітинг. Дехто пророкує побоїще, а хтось бачить у цьому певний шанс." – повідомляє Оробець.

   
  Попередній матеріал
  Сепаратисти говорять про бої в передмісті Слов'янська
  Наступний матеріал
  США направили до України фахівців для сприяння в поверненні вкрадених активів