Фто із відкритих джерел

ООН: внаслідок бойових дій на Сході України загинуло понад 2500 людей

  Щонайменше 2593 людей стали жертвами бойових дій на Сході України у період з середини квітня по 27 серпня 2014 року.


  Такі дані наводяться в новій доповіді Управління верховного комісара ООН з прав людини.

  Як ідеться у документі, зараз на Сході щодня гине у середньому 36 людей. Що більш ніж втричі більше, ніж на початку конфлікту. "А за останні 10 днів це кількість ще більше збільшилася", - заявив помічник генсека ООН з прав людини Іван Шимонович на прес-конференції в п'ятницю в Києві.

  Зазначимо, всього три дні тому, 26 серпня, ООН повідомляла про 2249 загиблих.

  Під час свого виступу Шимонович підкреслив, що виключно військовими методами не можна вирішити ситуацію на Сході України, а те, що кожна сторона збільшує свою силу шляхом мобілізації, нарощування більш потужного озброєння, допомоги ззовні, призведе тільки до збільшення кількості жертв.

  У доповіді УВКБ ООН, яка охоплює період з 16 липня по 17 серпня, висловлюється глибока стурбованість у зв'язку із загибеллю і пораненням жінок на Донбасі, які проживають в населених пунктах на території конфлікту або намагаються бігти від бойових дій, використовуючи коридори, які визначені для цього.

  Також зазначається, що евакуація багатьох дітей із зони АТО в інші регіони України була заблокована незаконними збройними формуваннями.
  Попередній матеріал
  Оголошено у розшук колишнього заступника глави Міндоходів Клименка
  Наступний матеріал
  Матерям затриманих в Україні російських десантників обіцяють зв’язок з синами 31 серпня
  Loading...