Франсуа Олланд
5.ua

Олланд не впевнений у необхідності відправки миротворців на Донбас

  Президент Франції Франсуа Олланд не впевнений, що слід відправляти миротворців на Схід України.

  Про це він заявив під час спільної прес-конференції з Петром Порошенком у Парижі.

  Олланд зазначив, що таке рішення ухвалює Рада безпеки ООН. Утім, наголосив: поки що достатньо присутності на Сході України міжнародних спостерігачів місії ОБСЄ, для того щоб Мінські угоди виконувалися.

  Президент Франції повідомив, що планує обговорити ситуацію на Донбасі з Володимиром Путіним у п'ятницю під час заходів, присвячених сторіччю геноциду вірмен. Франсуа Олланд запевнив: Франція наполягає на виконанні Мінських домовленостей у повному обсязі.

  "Ми говорили про ситуацію на Сході України та обговорювали приведення Мінської угоди в дію задля того, щоб припинення вогню на сході України тривало і надалі. Але ми бачимо, що залишається важке озброєння та припинення вогню поки що порушується, але ми маємо наполягати на повному введенні в дію угоди, яка була підписана в Мінську. І ми працюємо над цим", - сказав Франсуа Олланд.

  Зі свого боку Петро Порошенко  наголосив, що слід у політичний спосіб нормалізувати ситуацію на Донбасі та провести вибори.

  "Необхідно зробити все можливе, щоб надати можливість місії ОБСЄ втілити угоди, підписані в Мінську. Слід знайти політичний спосіб нормалізувати ситуацію на Донбасі, щоб вибори, які мають відбутися за підтримки ОБСЄ, були проведені, і люди змогли висловити свою позицію. Сьогодні ми  робимо все, щоб втілити Мінські угоди, у цих домовленостей немає альтернативи. Це єдиний спосіб поновити мир та стабільність на Сході України", - підкреслив Президент України.

  Попередній матеріал
  У Китаї будівельники знайшли 43 скам'янілі яйця динозавра
  Наступний матеріал
  Україна почне власне розслідування зловживань "Газпрому"

  Сьогодні в Парижі Порошенко говоритиме з Олландом про введення миротворців на Донбас

  Україна не просила Францію про летальну зброю - Порошенко

  Після запровадження реформ Україна зможе претендувати на членство в ОЕСР - Порошенко

  У Франції відбулася зустріч Порошенка з Олландом