фото Facebook / БСП Донбас

Окупанти не випускають добровольців з оточення під Іловайськом

  Російські окупанти не хочуть випускати колону з бійцями батальйону "Донбас" та іншими добровольчими та армійськими частинами з оточення під Іловайськом.


  Про це "5-му каналу" повідомив командир батальйону Семен Семенченко. За його словами росіяни досі не отримали вказівки від Генштабу Російської федерації. Тож висунули новий ультиматум – дали членам батальйону 2 з половиною години для того, щоби здатися у полон.

  Семенченко вночі покинув медичний заклад, де перебував на лікуванні після поранення, та виїхав у зону АТО і зараз планує почати особисто переговори стосовно дотримання обіцянки, про яку було погоджено на рівні Президента України.

  "Да, у меня был разговор с президентом вечером. Он откликнулся на наш призыв вмешаться в эту ситуацию, договорился на высшем уровне, я не знаю обстоятельств. Тех, кто в плен не сдался – должны отпустить сегодня, сейчас из них формируется колонна. Она должна сейчас будет начать выходить. Люди, которые остались верными присяге, не сдались – их выпускают с оружием в руках, со знаменами, со всем. А те, кто сдались в плен и раненые – их выменяют в течении дней на на русских десантников" – розповів Семен Семенченко.

  Напередодні при спробі прориву з оточення добровольці і бійці ЗСУ вступили у бій з окупаційними військами, відбили танкову атаку та захопили 12 полонених.

  Попередній матеріал
  В Росії солдатських матерів визнали іноземними агентами
  Наступний матеріал
  У Брюсселі збираються голови держав та урядів країн ЄС - обговорять вторгнення військ РФ до України
  Loading...