5.ua

Окрім російських диверсантів, жодних іноземців в АТО участі не брали - МЗС

  Міністерство закордонних справ України надіслало офіційну заяву МЗС РФ про те, що в антитерористичній операції у Словянську не брали участі іноземці, окрім російських диверсантів.


  Раніше Росія заявила, що у операції на Сході України беруть участь представники "Правого сектору"та інші цивільні формування, однак Київ цю інформацію спростовує.

  У МЗС підкреслили, що ця операція проводиться виключно силами СБУ, Міноборони, МВС і Нацгвардії в режимі загального штабного командування.

  У дипломатичному відомстві також запевнили, що в ході АТО правоохоронн, і органи не завтосовували проти населення важкої, у тому числі ракетної, техніки.

  Результати АТО: п’ятеро загиблих і зачищений Слов’янськ

  "Разом з тим, саме контрольовані Росією терористи і бойовики використовують проти сил антитерористичного центру гранатомети, важку техніку та інші види військового озброєння", - запевнили і відомстві, нагадавши про збитий за допомогою системи ПЗРК вертоліт, що здійснював оглядовий обліт території.

  Окрім того, українські дипломати нагадали про полонених, у тому числі іноземних спостерігачів та журналістів, яких захопили проросійські сепаратисти. В МЗС підкреслили, що Росія не зробила жодного кроку для їх звільнення, і нагадали про невиконання Москвою Женевських угод.

  Нагадаємо, в хоті АТО силовики зуміли встановити контроль над Слов'янськом. В ході операції загинуло щонайменше п'ятеро людей, із них двоє - українські військові.
  Попередній матеріал
  У зіткненнях в Одесі загинули щонайменше троє людей - МВС
  Наступний матеріал
  Сутички в Одесі: хронологія подій