Фото wartime.org.ua

Офіційні особи США почали застосовувати термін "російсько-сепаратистські війська"

  США змінюють свій підхід у висвітленні ступеня причетності Росії до конфлікту на сході України.

  За інформацією агентства Associated Press, американські офіційні особи з посиланням на розвіддані повідомляють, що Росія за останні місяці посилила свій контроль над сепаратистами. Це призвело до застосування американськими розвідувальними нового терміну – "об'єднані російсько-сепаратистські сили", повідомляє "Радіо Свобода".

  Минулого тижня цей вираз три рази використовував Держдепартамент США – в заяві, в якій звинуватив Москву і терористів в порушенні припинення вогню.

  Як зазначено у повідомленні, зміни у висвітленні подій в Україні пов'язані, за даними американських спецслужб, із збільшенням фактів, що свідчать про співпрацю росіян з сепаратистами, проведення ними спільних військових навчань та дії під об'єднаним командуванням.

  Агентство підкреслює, що це може мати широкі наслідки, зокрема – створити труднощі для Росії в її спробах домогтися від США і Європи скасування санкцій, а також негативно вплинути на співпрацю Москви і Вашингтона в питаннях нерозповсюдження ядерної зброї та боротьби з тероризмом.

  Нагадаємо, формулювання "об'єднані російсько-сепаратистські сили" прямо перегукується з поширеним в українських ЗМІ терміном "російсько-терористичні війська", який підкреслює організаційну та матеріально-технічну підпорядкованість сил вторгнення на Донбасі кремлівському керівництву.

  Попередній матеріал
  ГПУ передала до суду справу силовика, який дозволив знущатися над Гаврилюком
  Наступний матеріал
  Космічний апарат NASA передав нові знімки Плутона
  Теги:

  США готові долучитися до переговорів у "нормандському форматі"

  РФ окупувала українську землю, США підтримують мужній народ України в його боротьбі з російською агресією – Байден

  Бойовики блокують доступ спостерігачам ОБСЄ до територій, які не контролює Київ - Держдеп США

  Україна сьогодні веде боротьбу на трьох фронтах - посол США