полонені у Щасті військові РФ 5.ua

Один із російських ГРУшників розповів ОБСЄ, що опинився в Україні за наказом

  Один із затриманих на Луганщині полонених ГРУшників розповів членам Моніторингової місії ОБСЄ про те, що він потрапив до України за наказом свого військового підрозділу.

  Про це йдеться у звіті місії, опублікованому в четвер, 21 травня, зазначає "BBC Україна".

  Як повідомили у ОБСЄ, представники організації напередодні відвідали двох затриманих громадян Російської Федерації у військовому госпіталі в Києві та поспілкувалися з ними без представників української влади. "Обидві особи заявили, що вони були членами військового підрозділу Збройних сил РФ", - йдеться у повідомленні. У ОБСЄ також додають, "один з них сказав, що він отримав наказ від свого військового підрозділу їхати в Україну, його мали ротувати через три місяці".

  Як зазначає видання, водночас інший полонений ГРУшник, за словами місії, "постійно наголошував на тому, що російські військові не залучені до бойових дій в Україні". Також обидва російські спецназівці розповіли, що вони були на розвідувальній операції, мали зброю, але не отримували наказу атакувати.Вони відзначили, що влада України забезпечила їм адвокатів, які відвідали їх у середу, 20 травня.

  Нагадаємо, за повідомленням Служби безпеки України, один з ГРУшників поїхав убивати українців, бо не міг виплатити кредит за машину.

  Попередній матеріал
  Українські танкісти на Донбасі ремонтують техніку
  Наступний матеріал
  Курс гривні на міжбанку зміцнився до 20,6 за долар

  За останній час на Донбасі побувало щонайменше 800 російських ГРУшників – СБУ

  Один з ГРУшників поїхав убивати українців, бо не міг виплатити кредит за машину – СБУ

  СБУ: ГРУшники мали б перебувати в Україні до червня, кожні два місяці в них відбувалися ротації

  МЗС Росії просить Україну допустити російського консула до затриманих ГРУшників