Одеський суд відпустив екс-бойовика, який втік з "ДНР" і добровільно здався СБУ

  Одеський суд вирішив не притягати до відповідальності бойовика "ДНР", який втік з окупованої території: він не вбивав українських солдатів.

  Київський районний суд Одеси звільнив від кримінальної відповідальності учасника терористичної організації "ДНР", який покинув окуповану територію, прибув на Одещину і добровільно повідомив про свою протиправну діяльність СБУ. Про таке повідомляє місцеве видання "Думская".

  Як повідомляють журналісти, в злочинну організацію житель Краматорська вступив в травні минулого року і пробув у ній всього місяць. Він брав участь у ремонті броньованих гусеничних машин ІМР (інженерна машина розгородження), а також ходив у караули.

  Від російських бойовиків чоловік отримав автомат АКСУ-74 і пістолет Макарова, але жодного разу з них не стріляв. У коло організаторів і керівників "ДНР" він не входив та участі у бойових діях не брав.

  Згідно зі статтею 258-3 КК України, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно повідомила правоохоронцям про відповідну терористичну діяльність, допомогла її припиненню або розкриттю злочинів.

  Попередній матеріал
  Телевиступи політиків очолили рейтинг найбільш занудних речей на світі
  Наступний матеріал
  У законопроекті про Національну поліцію немає чіткого розподілу повноважень підрозіділів - Сотник

  Бойовика "ДНР" засудили до 9 років ув’язнення

  У Вінниці терориста засудили до 9 років тюрми - СБУ

  У Чернігові російського шпигуна засудили до 9 років тюрми

  Мешканця Краматорська засудили до трьох років ув'язнення за посягання на територіальну цілісність України