Фото Думская.net

Одеська прокуратура заперечує, що дозволила звільнити проросійських активістів

  В ситуації із звільненням екстремістів в Одесі винна не прокуратура, а співробітники міліції, які "не виконали своїх службових обов'язків", заявила прес-служба прокуратури Одеської області.


   "У засобах масової інформації набула поширення оприлюднена прес-службою ГУ МВС України в Одеській області помилкова інформація про звільнення сьогодні за вказівкою прокуратури області з Одеського міського управління міліції 67 проросійських активістів, які брали участь у масових заворушеннях, що мали місце 2 травня. Прокуратура області спростовує вищевказану інформацію і повідомляє, що рішення про звільнення затриманих осіб приймалося безпосередньо керівництвом органів внутрішніх справ області без будь-якого узгодження з органами прокуратури і після відвертого ігнорування працівниками міліції виконання своїх службових обов'язків, передбачених Законом України Про міліцію", - заявили в одеській прокуратурі.

   "З урахуванням викладеного, прокуратура області почала кримінальне провадження за ст. 367 КК України за фактом неналежного виконання працівниками ГУ МВС України в Одеській області своїх службових обов'язків з охорони громадського порядку і за ст .365 КК України за фактом перевищення ними своїх службових обов'язків", - зазначили у відомстві.

  Раніше голова МВС України Арсен Аваков заявив, що у звільнені сепаратистів, причетних до загибелі десятків людей 2 травня, винна саме одеська прокуратура. За даними міністра, заступник генпрокурора області не дозволив етапувати затриманих до Києва, а прокурор прийняв рішення про їх звільнення.

  Аваков також повідомив, що все керівництво УВС відсторонено в повному складі, порушено кримінальні справи, а також назначено нового начальника Одеського УВС – Івана Катеринчука, який "прибуває на місце прямо зараз".
  Попередній матеріал
  На Донеччині сепаратисти захопили шахтарів та проукраїнських активістів – профспілка
  Наступний матеріал
  Поклонська погрожує заборонити Меджліс
  Теги: