місія ОБСЄ в Белграді
5.ua

ОБСЄ закликає якомога швидше запустити робочі групи з відновлення миру на Донбасі

  У Белграді пройшли переговори міністерської трійки ОБСЄ.

  Міністр закордонних справ Сербії Івіца Дачич, глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр та їхній колега зі Швейцарії Дідьє Буркхальтер закликали запустити робочі групи з відновлення миру в Україні. Їхня мета - сприяти втіленню Мінського плану, укладеного в лютому.

  Усього таких груп має бути чотири. Кожна перейматиметься власними питаннями: безпекою, політикою, економікою та гуманітарною ситуацією. Ідею таких груп ОБСЄ висунула ще три тижні тому. Тепер, через загострення ситуації на окупованих територіях, закликає поквапитися.

  "Дуже важливо якомога швидше розпочати політичний діалог, щоби не допустити ситуації, коли ми робимо крок уперед і два назад. І тому на сьогоднішній зустрічі ми погодилися посилити тиск, що спонукатиме політичний процес і запуск робочих групу", - заявив Івіца Дачич, голова МЗС Сербії, яка головує в ОБСЄ.

  "Ми закликаємо усі сторони бездумно не ризикувати Мінськими угодами. ОБСЄ ж зі свого боку зробить усе можливе для їхнього впровадження", - наголосив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр.

  Попередній матеріал
  Система субсидій в Україні вважалася однією з найкращих у світі - Денисова
  Наступний матеріал
  Бойовики у вівторок увечері знову обстріляли Щастя
  Теги:

  Центральною темою зустрічі міністерської трійки ОБСЄ стане ситуація в Україні

  Бойовики знову не пропустили спостерігачів ОБСЄ до Широкиного

  Наступ бойовиків на Маріуполь може мати "катастрофічні наслідки" для дипломатичного вирішення конфлікту на Донбасі - ОБСЄ

  Бойовики блокують доступ спостерігачам ОБСЄ до територій, які не контролює Київ - Держдеп США