ОБСЄ: Військові України і РФ будуть спільно патрулювати контрольований бойовиками Донбас

  У спеціальній моніторинговій місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі заявили, що українські та російські військові планують почати здійснювати спільне патрулювання вздовж тимчасово підконтрольних бойовикам територій в Донецькій та Луганській областях з 28 грудня.

  Як говориться в повідомленні прес-служби ОБСЄ, спостерігачі організації 18 грудня в Дебальцевому Донецької області провели зустріч з офіцерами українських і російських Збройних сил, які працюють в Об'єднаному центрі з контролю і координації спостереження за дотриманням припинення вогню, а саме українським генерал-майором Олександром Розмазніним і російським генерал-майором Олександром Вязніковим, передає видання ZN.ua.

  Повідомляється, що на зустрічі також були присутні представники так званих "ДНР" та "ЛНР".

  "Український генерал-майор Розмазнін заявив, що всі представники Об'єднаного центру контролю будуть повністю готові, щоб почати спільні патрулі вздовж всіх територій, які контролюються "ДНР" та "ЛНР", до 28 грудня", - зазначили в ОБСЄ.

  Окрім цього, Місія відзначає, що спільний українсько-російський центр зі спостереження за дотриманням режиму припинення вогню вже повністю забезпечений необхідними речами, щоб проводити спільний патруль в Донбасі.

  Зазначається, що залишилося дочекатися завершення впровадження в дію поточної угоди про припинення вогню.

  Також ОБСЄ повідомляють про створення в Донецьку одного з офісів спільного українсько-російського центру. Саме в ньому і відбулася зустріч спостерігачів Місії з офіцерами української та російської армій і представниками терористичної організації "ДНР".

  "Вони заявили, що в штабі Об'єднаного центру разом вирішили перетворити офіс центру в Донецьку в штаб сектора "М", який буде відповідальним за здійснення контролю порушень режиму припинення вогню в даному секторі, контрольованому "ДНР", - йдеться в повідомленні.

  Сторони домовилися, що почнуть спільне патрулювання вздовж лінії розмежевання, починаючи з наступного тижня.

  Попередній матеріал
  Коноплянка має намір покинути "Дніпро" у січні - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Закон США про підтримку України є неприйнятним - МЗС Росії