ОБСЄ відзначає значне погіршення ситуації з безпекою на Донбасі

  Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ констатує значне погіршення ситуації з безпекою на Донбасі.

  Про це повідомив заступник керівника спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг на брифінгу в четвер, 2 липня, у Києві, передає "Інтерфакс-Україна". "За останній звітний період сталося значне погіршення ситуації з безпекою на Донбасі, і ми це бачимо не лише впродовж останнього тижня, а за останні кілька тижнів", - зазначив Хуг.

  Він зазначив, що СММ продовжує фіксувати використання важкої військової техніки на лінії зіткнення, а також нарощування озброєнь біля деяких населених пунктів. "Не дивно, що гине цивільне населення, оскільки обидві сторони продовжують утримувати свої стрілецькі позиції дуже близько до інфраструктури. Використання важких озброєнь є очевидним для наших спостерігачів", - сказав Хуг.

  Хуг також повідомив, що, окрім нарощування і використання озброєнь, спостерігачі також зафіксували той факт, що усе більше зброї, "нібито для ремонту", виходить з місць, куди озброєння було відведене згідно з Мінськими угодами. "Наголошую, що Мінські домовленості не передбачають те, щоб на контактну лінію знову завозилося важке озброєння", - зауважив він.

  Попередній матеріал
  В Європарламенті хочуть відтермінувати кредитування українських атомних електростанцій
  Наступний матеріал
  За добу в зоні АТО обійшлося без загиблих – Лисенко