www.ogo.ua

ОБСЄ: Велика кількість військових перетинає український кордон з боку РФ

  Спостережна місія на російських пунктах пропуску "Гуково" і "Донецьк" у Ростовській області заявляє, що за останній тиждень українсько-російський кордон перетнули 833 особи у військовій формі.

  Як говориться у тексті звіту на сайті ОБСЄ, це найбільша кількість, яку спостерігали експерти з початку роботи місії в липні, повідомляє "Радіо Свобода".

  В ОБСЄ припускають, що це може бути пов’язано із наближенням новорічних святкувань. Люди перетинали кордон поодинці і групами в напрямку до Росії і назад.

  За даними спостерігачів, такі переходи відбувалися переважно у пункті пропуску "Донецьк". На цьому ж пункті пропуску збільшилася кількість людей із "георгіївськими стрічками", які перетинають кордон.

  Крім того, спостерігачі повідомляють про збільшення випадків перетину кордону автомобілями із наклейками "ДНР" та "ЛНР" на місці українського прапора на номерних знаках.

  Спостерігачі також заявляють, що за тиждень спостерігали велику кількість самоскидів, що перевозять вугілля з Луганської області в Росію – по 2-3 партії на день. За даними експертів, на в’їзді з Росії машини були порожні.

  Загалом, за даними спостерігачів, ситуація на двох пропускних пунктах залишалася спокійною.

  Попередній матеріал
  У Львові відкрили різдвяний ярмарок
  Наступний матеріал
  Шотландці відзначають Новий рік із смолоскипами, вікінгами і волинками