ОБСЄ припинила моніторинг Луганська через ситуацію з безпекою

  Група спостерігачів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ припинила моніторинг Луганська у зв'язку з ситуацією з безпекою в цьому місті. Про це сказано в останньому звіті місії, розміщеному на сайті ОБСЄ, пише "Інтерфакс-Україна".


  "У Луганську ситуація залишається напруженою. У зв'язку із заходами безпеки спеціальна моніторингова місія не відстежує цієї зони відповідальності", - йдеться у звіті.

  Що стосується Донецька, то у звіті зазначено, що в місті немає суттєвих змін у ситуації з безпекою. "Місія збирає додаткову інформацію про ситуацію в Слов'янську через телефонні контакти з постійними співрозмовниками в самому місті, інтерв'ю з журналістами, що повертаються звідти, а також відстежує останні фотографії", - сказано у звіті.

  Раніше в ОБСЄ заявляли, що спеціальна моніторингова місія продовжить свою роботу в Україні, але проведе певні перегрупування своїх спостерігачів у східних регіонах у зв'язку з ситуацією з безпекою.

  Нагадаємо, що в полоні досі перебувають дві групи місії, які спостерігали за ситуацією в східних регіонах. Перша група спостерігачів ОБСЄ зникла 26 травня ввечері в Донецькій області, до її складу входять чотири людини - громадяни Швейцарії, Естонії, Туреччини та Данії. З другою групою, також у складі чотирьох осіб, зв'язок було втрачено 29 травня ввечері на блокпосту біля Сєверодонецька Луганської області.
  Попередній матеріал
  Терористи на Донбасі пограбували "Укргазвидобування" на 86 млн. грн.
  Наступний матеріал
  Невідомий "замінував" потяг "Харків-Донецьк"