донаеропрт
5.ua

ОБСЄ повідомляє про інтенсивні обстріли в районі Донецького аеропорту

  Протягом доби спостерігачі моніторингової місії кілька разів фіксували порушення режиму припинення вогню в районі Донецького аеропорту, а також в Авдіївці та Пісках.

  У районі Донецького аеропорту спостерігається порушення режиму припинення вогню і ведуться інтенсивні обстріли, а в Широкиному склалася складна гуманітарна ситуація, повідомляє УНІАН.

  Як передає інформагенція, про це сьогодні під час прес-конференції заявив представник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Майкл Боцюрків. Він підкреслив, що протягом доби спостерігачі моніторингової місії кілька разів фіксували порушення режиму припинення вогню в районі Донецького аеропорту, а також в Авдіївці та Пісках.

  Боцюрків заявив: "Продовжуємо спостерігати інтенсивні бойові дії в районі Донецького аеропорту. І вчора, і позавчора спостерігачі чули кілька вибухів. Ведуться інтенсивні обстріли. Використовувалися зенітки, вогнепальна зброя, міномети, артилерія, танки. У Широкиному вчора наші колеги спостерігали дещо менші масштаби обстрілів, але гуманітарна ситуація там продовжує залишатися досить складною".

  Представник місії зазначив, що цивільному населенню не вистачає, зокрема, питної води, продуктів харчування та медикаментів.

  Попередній матеріал
  Україна витратила 1 млрд. доларів на постачання газу окупованим територіям Донбасу - Яценюк
  Наступний матеріал
  Прикордонники затримали двох осіб, причетних до терористичної діяльності на Донбасі

  В районі донецького аеропорту загинув місцевий журналіст - ЗМІ

  Батальйон ОУН залишається у населеному пункті Піски під Донецьким аеропортом

  Місія ОБСЄ фіксує порушення "режиму тиші" в районі Донецького аеропорту і Широкиного

  ОБСЄ: бойовики продовжують обстрілювати Широкине та донецький аеропорт