fakty.ua

ОБСЄ надасть техдопомогу для піротехніків, які займаються розмінуванням на Донбасі

  Технічну допомогу для піротехніків Державної служби з надзвичайних ситуацій, які займаються розмінуванням на Донбасі, надасть ОБСЄ.

  Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

  30 липня відбулася презентація спільного проекту ДСНС України та ОБСЄ "Допомога урядові України в очищенні території на Сході України від залишків війни", донором якого виступила Федеративна Республіка Німеччина. Реалізація Проекту триватиме півтора роки, і впродовж цього часу Уряд Німеччині виділить близько 995 тис. євро задля закупівлі сучасного обладнання для піротехніків ДСНС, які проводять на сході України роботи з розмінування та очищення територій від боєприпасів.

  Рятувальникам придбають спеціальні автомобілі для перевезення вибухонебезпечних предметів, вибухозахисні костюми, засоби пошуку вибухівки та засоби зв'язку. У рамках проекту відбудуться також тренінги для піротехніків. Із липня 2014 року підрозділи Служби з надзвичайних ситуацій розмінували понад 7 тис. га території, а також вилучили майже 40 тис. одиниць боєприпасів на Донбасі.

  "У межах проекту ми надамо чотири позашляховики, 4 костюми для вибухотехніків, 22 набори засобів індивідуального захисту, а також великий набір новітнього обладнання для виявлення вибухівки та проведення розмінування територій. Заплановано також проведення спеціальних тренінгів для чотирьох команд рятувальників, під час яких вони навчаться користуватися новим обладнанням", - повідомив чільник ДСНС Микола Чечоткін.

  У свою чергу, Джеффрі Ерліх, Головний менеджер проектів ОБСЄ в Україні, зауважив, що співпраця між ДСНС та ОБСЄ триває вже майже 10 років, починаючи з 2006 року.

  Нагадаємо, як заявив 30 липня Чечоткін, одним з пріоритетних напрямків роботи Держслужби з надзвичайних ситуацій є очищення території Луганської і Донецької областей від вибухових пристроїв.

  Попередній матеріал
  ГПУ підозрює заступника директора центру оцінювання якості освіти у втручанні в реєстр ЗНО
  Наступний матеріал
  В Індійському океані знайшли уламок зниклого малайзійського "Боїнга"
  Loading...